На Дні поля говорили про безпечне виконання сільськогосподарських робіт

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у проведенні Дня поля, на якому збираються працівники аграрної сфери регіону. Цього року захід відбувся  на базі Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції, що у смт. Рокині Луцького району.

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Вячеслав Савенко звернув увагу учасників заходу на безпечне виконання польових робіт працівниками агропромислового комплексу Волині.

  

 

«На даний момент триває проведення зернозбиральних робіт. Не зважаючи на те, що у сільськогосподарських підприємствах Волинської області протягом першого півріччя не зареєстровано нещасних випадків на виробництві, стан справ до створення безпечних умов праці та вжиття дієвих заходів із профілактики виробничого травматизму в сільськогосподарському виробництві вимагає від керівників та спеціалістів цих підприємств підвищеної уваги, особливо під час жнивної кампанії, а також під час ремонту та експлуатації сільськогосподарської техніки», — наголосив Вячеслав Миколайович.

Довідково: проведення Дня поля для волинян уже стало традиційним заходом, на якому збираються працівники аграрної галузі: виробники, науковці, переробними, аграрних служб, зернотрейдерів, менеджерів компаній-партнерів аграріїв, представників влади, інших.