На засіданні робочої групи говорили про дотримання мінімальних гарантів в оплаті праці

Відбулося чергове засідання робочої групи під головуванням першого заступника голови Ковельської райдержадміністрації Романа Кульцмана та за участі посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області.

Нагадаємо, для забезпечення дотримання рівня заробітної плати не менше мінімальної в районі працює робоча група для моніторингу рівня заробітної плати найманих працівників.

Участь у засіданні комісії брали керівники підприємств, які у серпні 2016 року виплатили працівникам заробітну плату меншу, ніж 1450 гривень.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Волинській області Наталія Ганя акцентувала увагу присутніх на порушеннях, які стають відомі під час проведення перевірок підприємств, де проводиться виплата заробітної плати нижче за встановлений рівень мінімальної заробітної плати.

Окремо зупинилася на основних причинах виплати заробітної плати на рівні менше від законодавчо встановленого мінімуму, серед яких: робота в режимі неповного робочого дня або тижня, переведення працівників на неповний робочий день (тиждень) у зв’язку з відсутністю обсягів роботи.

Керівникам СТзОВ «Україна» та Волинського обласного санаторію матері та дитини «Турія» члени робочої групи доручили привести розмір заробітної плати найманих працівників у відповідність до рівня не менше законодавчо встановленого мінімуму.

Детальнішу інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Ковельської райдержадміністрації.