На засіданні тимчасової комісії обговорено стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати

1 листопада у Волинській ОДА за участі посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Обговорено стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці станом на 1 жовтня 2018 року.

  

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Юрій Бондарчук наголосив присутнім, що за результатами проведення інспекційних відвідувань внесено 17 приписів на усунення порушень трудового законодавства в частині погашення заборгованості перед працівниками.

«На виконання приписів головних державних інспекторів, погашено заборгованість у сумі 14 мільйонів 77 тисяч гривень перед 4440 працівниками. Станом на кінець жовтня загальна кількість боржників становить 15. Сума заборгованості складає 11478,2 тис.грн., що на 55,8% менше, ніж на початку місяця», — зазначив Юрій Бондарчук.

Також під час роботи комісії розглянуто питання роботи спрямованої на зменшення заборгованості зі сплати єдиного внеску, страхових внесків та відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій. Обговорено вжиті заходи та проведену роботу щодо виплати заборгованості із зарплати працівникам підприємств, установ та організацій Луцька. Також розглянули питання вжитих заходів з питань погашення боргу з виплати заробітної плати працівникам підприємств Нововолинська.