На нараді вирішено активізувати роботу в напрямку виявлення неофіційно оформлених працівників

В Управлінні Держпраці у Волинській області проведено семінар-нараду для головних державних інспекторів, які здійснюють державний нагляд за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.

Начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько зупинився на вимогах нормативно-правових актів, якими повсякденно керуються головні державні інспектори під час проведення обстежень підприємств та наголосив на необхідності неухильного додержання чинного законодавства України.

  

Також наголосив на посиленні роботи в напрямку виявлення працівників, які виконують роботу без належного оформлення трудових відносин.

«Основна увага кожного інспектора повинна бути спрямована на проведення превентивної роботи, зокрема, шляхом надання роз’яснень та консультацій працівникам та суб’єктам господарювання», — зазначив начальник Управління.

Заплановано налагодити взаємодію з органами місцевого самоврядування та посилити співпрацю з Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом та службою зайнятості області для ефективного проведення превентивної роботи.