На одному із підприємств області проведено технічні консультації з робітниками під час виконання робіт з обслуговування та ремонту теплового устаткування

З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві та забезпечення роботодавців і працівників технічною інформацією посадовець Управління Держпраці провів технічні консультації з працівниками піднаглядового підприємства.

Фахівець проаналізував стан виробничого травматизму на підприємстві та запропоновано низку заходів задля попередження та зниження рівня травмувань працівників на робочих місцях. Також, інспектор наголосив робітникам на дотриманні вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки, а саме при обслуговуванні та ремонті теплового устаткування.

Посадовець поінформував працівників щодо можливості знайти відповіді з питань трудового законодавства на інформаційному порталі Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua/ . Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT .