На підприємствах машинобудування Волині обговорено основні ризики виробничого травматизму

Фахівці управління Держпраці у Волинській області провели нараду щодо організації безпечного виконання робіт на підприємствах машинобудування за участі представників підприємств галузі.

Під час наради обговорили питання постійного контролю за додержанням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, виконання організаційних та технічних заходів при проведенні робіт на підприємствах, проаналізували стан підготовки посадових осіб та робітників структурних підрозділів до навчання з охорони праці.

Також проаналізовано проведення внутрішніх перевірок, якими займалися служби охорони праці, та акцентовано увагу присутніх на рівні загального травматизму в машинобудівній галузі. Як з’ясувалося,  за 8 місяців цього року на підприємствах машинобудування травмовано 12 працівників, проти 9 за аналогічний період минулого року. Особливу увагу звернули на питання безпечного виконання робіт на верстатах, робіт з використанням ручного електро та пневмоінструменту, питанням безпеки дорожнього руху.

За результатами наради розроблено заходи з усунення виявлених порушень та складено плани завдань для підвищення існуючого рівня безпеки праці на 2015-2016 роки.