На ТзОВ «Липинський» надано методичну допомогу щодо порядку проведення атестації робочих місць

20 лютого головним державним інспектором Управління Держпраці у Волинській області Валентиною Воробей проведено превентивний захід та надано методичну допомогу на ТзОВ «Липинський».

Спеціалісти товариства: Олеся Придюк, бухгалтер, Віктор Миколайчик, інженер з охорони праці, та Вікторія Борисова, юрисконсульт, отримали відповіді на питання щодо приведення назв професій у відповідність до Класифікатора професій ДК 003-2010 та порядку проведення атестації робочих місць.

Як зазначила Валентина Воробей, превентивні заходи повинні перервати ланцюг щодо непроведення керівниками підприємств атестації робочих місць за умовами праці. Тому фахівці сектору з питань експертизи умов праці беруть активну участь у наданні методичної та консультативної допомоги спеціалістам підприємств та атестаційним комісіям, на яких не проведена атестація робочих місць.

Варто відмітити, що керівники підприємств в переважній більшості позитивно сприймають надання методичної допомоги фахівцями сектору і, як результат, проводять атестацію робочих місць і надають пільги і компенсації працівникам за роботу у важких і шкідливих умовах праці.

«Наше завдання – відрегулювати відносини між роботодавцем та працівником у галузі реалізації прав на здорові та безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах праці. Управління Держпраці готове до співпраці з підприємствами у даному напрямку незалежно від форми власності», — підсумувала Валентина Воробей.