На ТОВ «ФЕЛІКС АГРО» відбувся семінар з питань запобігання та протидії дискримінації на робочих місцях

З метою формування культури толерантності, захисту прав людини та антидискримінаційної політики посадові особи Управління інспекційної діяльності у Волинській області під час превентивного заходу розглянули такі закони, як: «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Міжнародна конвенція про ліквідацію всіх форм расової дискримінації». Також були розглянути такі теми, як: Принцип рівності і недискримінації у міжнародному законодавстві.
Фахівці Держпраці надали присутнім рекомендації щодо належного оформлення трудових відносин, поінформували про особливості трудового законодавства в період воєнного стану та розповіли працівникам закладу освіти про трудові права та соціальні гарантії, які надає задекларована праця.
Окрім того, присутніх поінформовано про роботу інформаційного порталу Держпраці https://pratsia.in.ua/ , на якому можна отримати рекомендації для роботодавців та працівників.