НЕзадекларована праця – це ПОГАНО

Посадовці Управління інспекційної діяльності у Волинській області продовжують інформувати вихованців навчальних закладів області про ризики незадекларованої праці.

 

З метою популяризації серед дітей та молоді легальних трудових відносин,  запобігання використанню дитячої праці та трудової експлуатації інспекторами Держпраці за тиждень було проведено семінари у Заболотівському ліцеї Ковельського району, Старовижівському професійному ліцеї, Нововолинському науковому ліцеї та гімназія села Муравище Луцького району.

 

Посадовці наголосили, що  працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні.

 

Подібні заходи проводяться посадовцями Держпраці з метою привернення уваги дітей і молоді, до проблеми неформальної, неофіційної, незареєстрованої, тіньової, прихованої зайнятості.

 

Дізнайтеся більше про особливості трудових відносин у період воєнного стану на інформаційному порталі Держпраці — https://pratsia.in.ua/ .