Обговорено окремі превентивні антикорупційні механізми

25-26 січня в приміщенні Головного управління Держпраці у Київській області проведено дводенний семінар-навчання на тему: «Окремі превентивні антикорупційні механізми: засади антикорупційної політики в Україні, робота уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції, оцінка корупційних ризиків, е-декларування».

У відкритті заходу взяв участь заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Р. Семчук. Зі вступним словом виступив Голова Державної служби України з питань праці Р. Чернега.

  

О. Гарбаром, головним спеціалістом з питань протидії корупції Держпраці, С. Зінченком, радником Голови Держпраці та М.Радіоновим, заступником директора департаменту- начальником відділу нагляду в АПК та СКС Держпраці було порушено ряд актуальних проблем із заявленої теми заходу:

– правові засади та практичні аспекти запобігання корупції;

– окремі аспекти функціонування уповноважених осіб з питань запобігання

корупції.

Головний спеціаліст з  питань протидії корупції Управління Держпраці у Волинській області М. Михалусь взяла участь у семінар-навчанні. Під час заходу також обговорено юридичні аспекти е-декларування та відповідальність і порядок перевірки декларацій.