Обговорено питання легалізації трудових відносин з роботодавцями деревообробної галузі Ковельсього району

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у проведенні бліц-навчання роботодавців деревообробної галузі в Центрі розвитку підприємництва, який знаходиться у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості.

Участь у заході також взяли начальники відділів центру зайнятості, представники об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Ковельської ОДПІ та роботодавці.

Під час заходу обговорено актуальні питання легалізації трудових відносин та стан справ щодо дотримання чинного законодавства в частині оплати праці з боку суб’єктів господарювання.

Головний державний інспектор Управління Олена Сорокіна наголосила присутнім на питаннях, які стосуються законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів. Зупинилась на відповідальності згідно законодавства, яка настає у випадку порушення цих вимог.

Також звернула увагу на питання легалізації праці найманих працівників, вчасності внесення записів у трудові книжки, правильності ведення табеля обліку робочого часу.