Обговорено проведення спільних заходів до дня охорони праці між Держпраці та ДФС

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці проведено нараду для працівників та керівництва головного управління ДФС у Волинській області.

Під час заходу Оксана Рубльова, перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області, інформувала присутніх про важливість проведення дня охорони праці та наголосила, що усі заходи, які проводяться посадовими особами Управління, спрямовані на інформування суб’єктів господарювання та працівників про безпечні та здорові умови праці.

Також наголосила, що спільні зусилля Держпраці та ДФС допоможуть акцентувати увагу, як роботодавців, так і працівників на важливості дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Оксана Рубльова та в.о. начальника ГУ ДФС в області Віталій Дума домовилися про проведення спільних заходів щодо сприяння безпечної та задекларованої праці.

Нагадаємо, що 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці, який цього річ проходить під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».