Обговорено результати перевірки ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика»

За участі заступника начальника Управління Держпраці у Волинській області Ігоря Кузьмінського проведено нараду з керівним складом ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика». Під час наради обговорено результати планової перевірки підприємства, наголошено на стані виробничого травматизму в Україні та на Волині. Окремо зупинилися на методах роботи щодо недопущення виникнення нещасних випадків.

dscn5925  dscn5934

На підприємстві виявлено 20 порушень вимог законодавства з охорони праці. Наприклад, в картонно-паперовому цеху відсутня скоба на гаку кран-балки, експлуатуються неперевірені стропи. На виробничому агрегаті з виготовлення картону відсутній захисний кожух. Не проводиться контрольний огляд газового господарства. До виконання робіт в електроустановках допущено працівників, які не пройшли перевірку знань з електробезпеки.

У результаті перевірки та з огляду на виявлені порушення рекомендовано негайно зупинити експлуатацію кран-балки картонно-паперового цеху. Заборонити використання балонів без заглушок та ковпаків, виконання робіт на висоті, використання рукавів з тріщинами та застосування електроприводу без захисту ремінної передачі.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 3 працівника.

dscn5938  dscn5950

В частині додержання законодавства про працю також виявлено ряд недоліків. Зокрема, заробітну плату працівникам виплачено з порушенням термінів. На підприємстві не укладено колективний договір, що суперечить статті 11 КЗпП України.

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика» обов’язкові до виконання приписи із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали їх усунути у строки, визначені законодавством України.

Інформаційна довідка:

У ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика» працює 436 працівників. Підприємство займається виробництвом паперу та картону; оптовою торгівлею папером та картоном, книгами, журналами та канцелярським приладдям.

dscn5929  dscn5932