Обговорено співпрацю Управління Держпраці з навчально-курсовим комбінатом

28 липня 2016 року відбулася зустріч начальника Управління Держпраці у Волинській області Ростислава Стаська з в.о. начальника Волинського обласного навчально-курсового комбінату Андрієм Бондаруком.

Обговорили нові шляхи співпраці Управління з навчальним комбінатом. Андрій Бондарук висловив сподівання на подальше залучення посадових осіб Держпраці до проведення лекцій з питань охорони праці та нормативно-правових актів з охорони праці.

«Як мені відомо, у штаті Управління є багато працівників з багаторічним стажем роботи. І я чудово розумію, що людина-практик має великий досвід і аргументує не «сухою» теорією, що під час читання лекцій вкрай важливо» — наголосив Ростислав Стасько.

Сьогодні ж у філіалі навчально-курсового комбінату в м. Володимир-Волинський прочитали лекції з питань охорони праці завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Сергій Соколов та державний інспектор Віталій Масловський.

Лекції прослухали керівники та інженерно-технічні працівники таких підприємств, як ТОВ «Володимирська фабрика гофротари», ТОВ Кроноспан УА», КП «Нововолинськтеплокомуненерго», ПТМ «Володимир-Волинськ теплокомуненерго», ТзОВ «БРВ Україна» та приватні підприємці.