Обговорено стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Нововолинської міської громади

Відбулося засідання Нововолинської міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь у якому взяли посадові особи Управління Держпраці у Волинській області.

Представником від Управління була головний державний інспектор праці Олена Полозкова.

Під час засідання обговорено стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Нововолинської міської громади. Також окремо заслухали керівників  підприємств щодо заходів, які вживаються для ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати перед працівниками та  з сплати внесків до Фондів  страхувальниками.

Стало відомо, що станом на 01.04.2021 року  відсутня прострочена заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах та організаціях міста, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету. Однак, мала місце заборгованість із заробітної плати в сумі 19170,5 тис. гривень на двох державних  та двох приватних підприємствах. До складу підприємств, що мають заборгованість з виплати заробітної плати, входять кономічно-активні підприємства: державної форми власності – ДП «Волиньвугілля», ДП «Шахта № 1» та приватної форми власності — ТзОВ «ВМП», ТзОВ «Скай».