Визначено шляхи співпраці в напрямку додержання законодавства про працю та охорону праці неповнолітній

Сьогодні у Волинському Управлінні Держпраці відбулась тристороння зустріч, під час якої обговорено питання здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства про працю та охорону праці неповнолітніх.

Участь у нараді взяли перший заступник начальника Управління Держпраці Юрій Бондарчук, заступник начальника Ігор Кузьмінський, начальник відділу додержання законодавства про працю Станіслав Мельник, завідувач сектору юридичного забезпечення Сергій Соколов, начальник Служби у справах дітей Волинської ОДА Алла Онищук та майор поліції служби ювенальної поліції УПД ГУНП в області Інна Остапович.

Сторони домовилися підписати тристоронній меморандум про співпрацю між Волинським Управлінням Держпраці, Службою у справах дітей ОДА та СЮП УПД ГУНП в області.

Присутні також визначили напрямки спільної співпраці, зокрема здійснення моніторингу результатів проведення Службами у справах дітей РДА, міськвиконкомів спільно з державними інспекторами Управління роботи щодо контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці неповнолітніх на підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності.

Обговорили питання вивчення і узагальнення практики застосування законодавства з питань, що є предметом меморандуму, аналіз найбільш поширених видів порушень, розробка пропозицій щодо вдосконалення законодавства про працю та охорону праці неповнолітніх.

Домовились проводити спільні інформаційні заходи, проводити роз’яснювальну роботу з питань недопущення порушень трудових прав та дискримінації неповнолітніх осіб, взаємодіяти в питанні запобігання використанню дитячої праці та реалізовувати соціальне партнерство.