Очільник Управління Держпраці у Волинській області провів робочу зустріч із директором Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області

Відбулася робоча зустріч керівництва Управління Держпраці у Волинській області та директора Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області, під час якої обговорили посилення взаємодії між структурами шляхом обміну інформацією та реалізацією спільних інформаційних заходів.

З метою підвищення обізнаності громадян в питанні легалізації трудових відносин та створення безпечних умов праці, що є особливо важливим у період воєнного стану, присутні домовились про розміщення візуальних матеріалів в приміщеннях управлінь та на їх комунікаційних каналах.

Начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк наголосив на важливості належного та оперативного обміну інформацією між управліннями та проведення спільних заходів фахівців щодо дотримання законодавства України.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.