Очільник Управління Держпраці у Волинській області розповів про підтримку релокованого бізнесу під час засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру

Учора, 25 серпня, начальник Управління Держпраці у Волинській області Олександр Козлюк взяв участь у засіданні постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Учасники засідання погодили надання в суборенду земельної ділянки для ведення господарської діяльності новому релокованому  підприємству області.

Під час зустрічі керівник Управління наголосив на важливості інформування суб’єктів господарювання про забезпечення  гарантій для працівників та відповідальність за допущення до роботи без укладення трудових договорів, а також нагадав, що Управління Держпраці у Волинській області надає комплексну консультаційну підтримку релокованим підприємствам як із питань трудового законодавства, так і з організації охорони праці.

Підсумовуючи результати засідання, Олександр Євгенович підкреслив, що активна взаємодія органів місцевого самоврядування з Держпраці – це виведення тіньового  ринку зайнятості, через який  держава втрачає вагомі кошти з несплачених податків, а громадяни не отримують законних соціальних гарантій, що є вкрай важливим для подальшої економічної стабільності та відбудови країни.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/OLqLOJ7 та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/.