Перевірено Любешівську райспоживспілку

Посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області проведено планову перевірку у Любешівській районній спілці споживчих товариств. Перевірено додержання суб’єктом господарювання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У ході перевірки державні інспектори Управління виявили порушення Кодексу законів про працю України та Закону України «Про відпустки».

Зокрема, порушено статтю 116 КЗпП України, де йдеться, що при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, повинна проводитись в день звільнення. На підприємстві звільнено з роботи бухгалтера, проте розрахунок в день звільнення не проведено.

Прибиральниці службових приміщень заробітна плата за час щорічних відпусток на підприємстві виплачена пізніше, як за три дні до її початку, чим порушено вимоги статті 21 Закону України «Про відпустки».

За результатами перевірки складено акт перевірки додержання суб’єктами господарювання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який надано керівництву Любешівської райспоживспілки. Також внесено обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями, які необхідно усунути у строки, визначені законодавством України.