Перевірено лісові господарства

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели 3 перевірки стану промислової безпеки та охорони праці суб’єктів господарювання лісового господарства щодо дотримання вимог безпеки під час проведення лісосічних робіт. Інспекторським складом Управління перевірено дотримання працівниками вимог безпечного ведення робіт, технологічних процесів під час звалювання дерев, відповідності обладнання безпечним умовам праці, наявності необхідних засобів безпеки та індивідуального захисту, а також проведення навчання працівників.

Під час перевірок з’ясовано, що суб’єкти господарювання мають у наявності дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки. Трактори, які експлуатуються власниками під час виконання лісосічних робіт, пройшли технічні огляди.

Також виявлено ряд порушень нормативно-правових актів з охорони праці, а саме: працівники, які виконують лісосічні роботи, перед допуском до роботи не проходять стажування; посадові особи не забезпечили працівників, які виконують лісосічні роботи, засобами індивідуального захисту; невчасно проводиться навчання посадових осіб відповідальних за стан охорони праці при проведенні лісосічних робіт; до лісосічних робіт допускаються працівники без засобів індивідуального захисту.

У результаті перевірки та з огляду на виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 3 посадові особи.