Перевірено план виконання заходів з безпечного виробництва у ПП «Європацукор»

З ініціативи посадових осіб управління Держпраці у Волинській області проведено семінар-нараду на базі ПП «Європацукор», метою проведення якої була організація безпечного виробничого процесу та перевірка виконання плану заходів з попередження виникнення нещасних випадків на підприємстві в період приймання та переробки цукрової сировини.

Спеціалісти управління звернули особливу увагу керівництва цукрового заводу на дотримання вимог безпеки праці під час планово-попереджувальних ремонтів, виконання робіт щодо розвантаження, укладання, підготовки цукросировини, експлуатації машин, обладнання. Провели аналіз травматизму на підприємстві з 2008 по 2015 роки. За цей період у ПП «Європацукор» сталося 9 нещасних випадків пов’язаних з виробництвом, один з яких зі смертельним наслідком.

За результатами семінар-наради фахівці управління зобов’язали керівництво цукрового заводу провести навчання з питань охорони праці та дотримання вимог електробезпеки посадових осіб підприємства та привести у відповідність вимогам нормативно-правових актів з питань охорони праці виробничі будівлі та приміщення.