Перевірено стан охорони праці у ПАТ «ДПЗКУ» «Володимир-Волинське КХП»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели планову перевірку стану промислової безпеки та охорони праці структурних підрозділів філії ПАТ «Державної продовольчо-зернової корпорації України» «Володимир-Волинське КХП».

Перевіркою виявлено, що інженер з охорони праці не пройшов навчання та перевірку знань. Підприємством не подана декларація про відповідність матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань охорони праці при виконанні робіт на висоті.

До виконання робіт в електроустановках підприємства, як робіт з підвищеною небезпекою, допущені електромонтери з обслуговування електроустаткування, яким не проведене навчання з охорони праці.    Не проведене опосвідчення стану безпеки електроустановок підприємства.

Не проведено державний технічний огляд технологічного транспортного засобу (автонавантажувач М40814, р/н Т06-09ВН, вантажопідємністю 5т).

Під час перевірки виявлено 66 порушень вимог законів та інших нормативно-правових актів, 22 з яких стосувалися ведення робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб, в тому числі першого керівника.