Питання безпечної експлуатації газового господарства та димовентканалів обговорено у ЖЕК №1 у Володимир-Волинську

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-нараду для працівників житлово-експлуатаційної контори №1 у м. Володимир-Волинський. Під час семінару обговорено актуальні питання з охорони праці та промислової безпеки, зокрема – безпечна експлуатація газового обладнання та димовентиляційних каналів.

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві, в машинобудуванні, енергетиці та на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Віталій Масловський звернув увагу присутніх на вимоги нормативно-правових актів з охорони праці та наголосив на обов’язковому їх додержанні.

Також під час заходу обговорено питання безпечної експлуатації систем газопостачання. Увагу присутніх зосереджено на необхідності призначення навчених відповідальних осіб та на проведенні навчання операторів. Головний державний інспектор наголосив, що на підприємстві повинен здійснюватися постійний нагляд за роботою газових приладів, справним станом газового обладнання. На постійному контролі мають бути питання проведення планових технічних оглядів та проведення планових ремонтних робіт.

Захід відбувся з метою надання роз’яснювальної та консультативної допомоги працівникам підприємства.