Питання додержання законодавства про працю обговорено у Горохівському центрі зайнятості

У Горохівській районній філії Волинського ОЦЗ, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед  роботодавців, відбувся семінар  за участю державного інспектора управління Держпраці у Волинській області  Елеонорою Матвіюк.

Під час проведення заходу інспектором Держпраці були розглянуті питання забезпечення дотримання соціальних гарантій, а саме-легальної зайнятості, зупинились на питаннях  порушення трудового законодавства роботодавцями при оформленні трудових відносин.

Чому важливо зробити  правильний вибір. Цивільно-правовий чи трудовий договори? Обговорено схоже та відмінне. Порядок надання відпусток: щорічних, соціальних та додаткових.

Фахівці служби зайнятості поінформували учасників семінару про послуги служби зайнятості для роботодавців, зокрема щодо робіт тимчасового характеру, можливості організації стажування на робочому місці та компенсації єдиного внеску.

В результаті діалогу кожному з роботодавців, в залежності від виду діяльності, було надано конкретні роз’яснення  вимог трудового законодавства.