Питання законодавства про працю були обговорені у Любомльському центрі зайнятості

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області провели семінар на тему «Нове у трудовому законодавстві» для керівників підприємств, установ та організацій на базі Любомльського районного центру зайнятості.

Спеціалісти управління надали присутнім практичні рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів. Звернули увагу на зміни у Кодексі законів про працю України, роз’яснили питання щодо механізму оформлення найманих працівників, розірвання трудових договорів з найманими працівниками, ведення журналу реєстрації наказів, ведення табелів, порядку нарахування індексації заробітної плати та компенсації за невикористану відпустку найманим працівникам, оформлення записів про прийом та звільнення до трудової книжки.

Акцентували увагу на питанні працевлаштування вимушених переселенців. Були обговорені особливості працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО, відбувся обмін думками щодо методів співпраці служби зайнятості та роботодавців у наданні послуг, пов’язаних із морально-психологічною підтримкою, з працевлаштуванням внутрішньо переміщених осіб та їх адаптацією до особливостей місцевого ринку праці.