Питання охорони праці розглянули на нараді у Волинській ОДА

Про організацію роботи управління Держпраці у Волинській області та перспективи його діяльності до кінця 2015 року йшлося на нараді у Волинській облдержадміністрації. Начальник управління Олександр Давидюк наголосив на основних напрямках роботи, зупинився на реалізації превентивних заходів, направлених на забезпечення належних, безпечних і нешкідливих умов праці та дотримання чинного законодавства про працю.

Проведено аналіз стану промислової безпеки та охорони праці в області, обговорено основні причини виникнення нещасних випадків зі смертельними наслідками та травмування працівників під час виробничого процесу. Протягом 10 місяців 2015 року на виробництві області смертельні травми отримали 9 осіб проти 6 за минулий рік. Травмовано 143 особи проти 121 за аналогічний період минулого року.

В умовах дії мораторію на проведення перевірок суб’єктів господарювання, спеціалісти управління Держпраці у Волинській області концентрують увагу на наданні консультацій та роз’яснень з питань чинного законодавства про працю та основних вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці.