Погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Волині обговорено на нараді в ОДА

5 березня на нараді у Волинській обласній державній адміністрації начальник Управління Держпраці в області Ростислав Стасько доповів про погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах та установах за результатами 2017 року.

Ростислав Стасько наголосив, що впродовж минулого року інспекторами відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління було здійснено 28 інспекційних відвідувань підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати.

Серед підприємств-боржників начальник Управління відмітив: ПАТ «Електротермометрія», ДП «Волинський облавтодор» та ДП «Волиньвугілля».

Наголосив, що причинами заборгованості із виплати заробітної плати є: відсутність необхідних для виплати заробітної плати коштів через складнощі з реалізацією виготовленої продукції та несвоєчасність фінансування.

Невирішеним залишається питання на ПАТ «Електротермометрія», яке перебуває на постійному контролі у Державній службі України з питань праці.

«Станом на 1 березня цього року на Волині є 21 підприємство-боржник. Загальна сума боргу становить більше 18 мільйонів гривень», — зазначив Ростислав Стасько.