Подарунки переможцям обласного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Члени організаційного комітету з підтовки та проведення конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» на Волині прийняли рішення нагородити переможців шляхом надсилання подарунків Укрпоштою.

У зв*язку з ситуацією через COVID-19, а також через небажання наражати дітей на набезпеку, було вирішено надіслати переможцям грамоти, дипломи та подарунки поштою.

Члени організаційного комітету зв*язалися з кожним переможцем, або ж з їхніми вчителями чи батьками й пояснили ситуацію. Тому зовсім скоро юні таланти отримають подарунки.

 

Т.в.о. начальника Управління Держпраці у Волинській області — голова організаційного комітету Ігор Кузьмінський висловлює щиру подяку педагогічним працівникам та батькам дітей, які допомагали зрозуміти питання охорони праці, а також усім учасникам конкурсу.

«І пам*ятайте, навіть якщо хтось не переміг щогоріч, не варто засмучуватися, адже наступного року знову буде проведення конкурсу й закликаємо вас брати участь. Як показує досвід проведення, траплялися випадки, коли діти щороку наполегливо малювали малюнки й таки здобували перемогу, навіть на всеукраїнському рівні», — зауважив Ігор Кузьмінський.

Окремо Ігор Кузьмінський висловлює подяку усім членам організаційного комітету, які долучилися до проведення конкурсу та нагородження переможців і дякуює за обєктивність в оцінюванні робіт та фінансову допомогу для нагородження.