Порушення законодавства про працю виявлено у ТзОВ «Стройхем Луцьк»

Під час перевірки додержання суб’єктами господарювання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування у ТзОВ «Стройхем Луцьк» виявлено порушення.

У ході перевірки посадовими особами Управління Держпраці у Волинській області встановлено, що на підприємстві відсутня книга обліку трудових книжок та вкладишів до них, а також відсутня книга обліку бланків трудових книжок.

На підприємстві відсутній графік надання щорічних відпусток працівникам, щорічні відпустки надаються згідно поданих заяв. До тривалості щорічних відпусток враховуються святкові неробочі дні, з такими порушеннями надано відпустку токарю та термісту підприємства.

На підприємстві порушено терміни виплати заробітної плати працівникам, заробітна плата проводиться 1 раз на місяць (не проводяться виплати заробітної плати за першу половину місяця).

На підприємстві відсутні правила внутрішнього трудового розпорядку.

За результатами перевірки складено акт перевірки додержання суб’єктами господарювання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який надано керівництву ТзОВ «Стройхем Луцьк».