Порушення законодавства про працю виявлено у приватного підприємця у Луцьку

Посадові особи управління Держпраці у Волинській області провели планову перевірку додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування у приватного підприємця Садового В.І.

У ході перевірки спеціалісти управління виявили ряд порушень, а саме в день звільнення не проводиться повний розрахунок із звільненими працівниками, чим порушено вимоги статті 116 КЗпП України. Встановлено, що працівникам заробітна плата впродовж 2015 року не індексувалась, чим порушено вимоги ст. 33 ЗУ «Про оплату праці».

Станом на 29.02.2016 р., згідно відомостей виплати заробітної плати встановлено, що заборгованість із заробітної плати становить поверх 66 тис. грн., чим порушено вимоги статті 115 КЗпП України.

Згідно інформації, яку надав приватний підприємець, одному з працівників не нараховувались та не виплачувались добові за  час перебування у відрядженні, чим порушено ст. 121 КЗпП України.

Фахівці управління Держпраці видали керівництву підприємства обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.