Порушення з охорони праці виявлено у ВКФ «Віта-Авто»

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області провели планову перевірку додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ВКФ «Віта-Авто».

Під час перевірки виявлено порушення вимог законодавства. Зокрема, на підприємстві відсутня декларація на виконання робіт на висоті, не представлено дозвіл на виконання газозварювальних та газополум’яних робіт. Також не представлено дозвіл на зберігання балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей зі стисненим, зрідженим, отруйним, вибухонебезпечним та інертним газом.

У результаті перевірки та з огляду на виявлені порушення рекомендовано заборонити виконання трьох видів робіт. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 3 працівники та 1 посадову особу.

Фахівці управління Держпраці видали керівництву ВКФ «Віта Авто» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.