Посадовці Управління інспекційної діяльності у Волинській області провели інформаційно-роз’яснювальні роботи з питань безпеки праці у закладах освіти Володимирського району.

Технічним працівникам навчальної установи наголошено на вимогах при виконанні робіт підвищеної небезпеки у процесі проведення ремонтних та підготовчих робіт.

Персоналу було  вказано на важливість проходження медичних оглядів, умінню надання, у разі необхідності, долікарської допомоги, використанні засобів індивідуального захисту.

Фахівці акцентували увагу присутніх на необхідності організації та проведенні профілактичних заходів, націлених на попередження виробничого травматизму. Констатовано на причинах та наслідках нещасних випадків, що мали місце в освітній галузі.

Наголошено на проходженні відповідного навчання з безпеки праці, проведенні інструктажів, веденні належної документації.

Детально було роз’яснено про відповідальність за приховування виробничого травматизму та наголошено на послідовності дій відповідальних осіб при настанні нещасних випадків

Більше інформації на інформаційному порталі

https://pratsia.in.ua.xn--l1a/