Посадові особи Волинського Управління Держпраці взяли активну участь у висадженні саджанців дуба та ялини

У суботу двадцять першого квітня в рамках проведення Дня охорони праці посадові особи Управління Держпраці у Волинській області долучилися до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Ростислав Стасько, начальник Управління, та Ігор Кузьмінський, заступник начальника, разом з першими особами області взяли активну участь у висадженні більше 14 тисяч сіянців та саджанців дуба і ялини на 2 га лісу. Висадження проходило у Сокиричівському лісництві державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство».

  

Участь у заході взяли заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар, голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко, митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл та керівники державних установ та організацій області.

До роботи учасники приступили лише після детального інструктажу. А на завершення заходу Олександр Кватирко, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, вручив учасникам символічні відзнаки – сувенірні подарунки на згадку.

«Участь у такому заході, — зазначив Ростислав Стасько, начальник Управління, — дає можливість у неформальній обстановці налагодити співпрацю з керівниками держустанов та принагідно звернути їхню увагу на важливість питань, які входять до компетенції Держпраці».

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» була започаткована Держлісагентством і проводиться у всій Україні вже 13 років. Головна її мета – привернення уваги громадськості до важливої справи примноження та збереження лісу.

Уже стало традицією, що на Волині участь у акції беруть представники влади, громадськості, місцевого активу та учнівської молоді.