Посадові особи Управління Держпраці вкотре нагадують суб’єктам господарювання аграрного сектору про безпечне виконання робіт під час зернозбиральної кампанії

Роботодавець зобов’язаний створити на робочих місцях у кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до вимог нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників з охорони праці.

 

Не допускаються до роботи  працівники, що не пройшли навчання й перевірку знань з питань охорони праці. Роботодавець відповідальний за організацію та проведення на підприємствах попереднього та періодичного медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

 

Під час зернозбиральної кампанії на підприємствах агропромислового комплексу експлуатація сільськогосподарських машин має здійснюватися з урахуванням вимог експлуатаційної документації.

 

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням  https://cutt.ly/OLqLOJ7   та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .