Посадові особи Управління Держпраці взяли участь у піднятті Державного прапора України та прапора Військово-Морських сил

Сьогодні, 11 грудня 2018 року на підтримку українських моряків в обласному центрі Волині підняли Державний прапор та прапор Військово-Морських Сил України. Участь у заході взяли голова облдержадміністрації Олександр Савченко, народний депутат України Ігор Лапін, начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько та працівники Управління, учасники антитерористичної операції, працівники ОДА та громадськість.

  

На сайті Волинської ОДА йдеться, що право підняти Державний прапор України та прапор Військово-Морських сил Збройних сил України на підтримку українських моряків надали старшому сержанту, учаснику АТО, морському піхотинцю – Анатолію Горуну.

Варто зауважити, що усі райони Волині приєдналися до всеукраїнської акції на підтримку 24 полонених українських моряків з малих броньованих артилерійських катерів «Нікополь» і «Бердянськ» та буксира «Яни Капу» та під звуки Державного Гімну підняли прапори.