Посадові особи Управління інспекційної діяльності у Волинській області консультують громадян під час особистих прийомів

Фахівці Держпраці консультують працівників і роботодавців з будь-яких питань, пов’язаних із роботою, зокрема щодо прийняття та звільнення з роботи, переведення на іншу роботу, зміни робочого місця чи заробітної плати; надомної чи дистанційної роботи, тривалості робочого часу, режиму роботи, відпусток, вихідних, заробітної плати, відряджень, лікарняних, шкідливих умов праці, медичних оглядів тощо. Інформацію про консультаційну підтримку працівників і роботодавців можна отримати скористатися сервісом «інтерактивний інспектор»:

— заповнити форму для отримання роз’яснень (https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A);

— за номером:  (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88.

Все буде Україна!

Інспектори Держпраці також, інформують громадян про ознаки торгівлі людьми, маркери безпеки протидії. Громадян ознайомлюють  з терміном «торгівля людьми» та поняттями, видами, формами експлуатації людини, які він передбачає. Також інформують про те, як не стати заручником такої форми сучасного рабства.

????  Більше інформації з питань протидії торгівлі людьми, організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці інспектори радили шукати на порталі https://pratsia.in.ua