Працівникам ПАТ «Ковельмолоко» розповіли про вимоги безпеки праці під час експлуатації посудин, що працюють під тиском

Посадовець Управління Держпраці у Волинській області провів превентивний захід у ПАТ «Ковельмолоко».

Інспектор поспілкувався з робітниками та надав низку рекомендацій відповідальним щодо покращення роботи системи управління охороною праці, а саме під час експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Посадовець наголосив, на підприємстві, що експлуатує посудини, які працюють під тиском, наказом по підприємству або об’єднанню підприємств призначається з числа інженерно-технічних працівників особа, відповідальна за справний стан і безпечну дію посудин, і особа, що здійснює нагляд за їх технічним станом і експлуатацією. До обслуговування посудин, що працюють під тиском, допускаються особи, які досягли 18-річного віку, пройшли спеціальне навчання (у професійно-технічному училищі, навчально-курсовому комбінаті), атестацію і кваліфікаційні комісії та інструктаж щодо безпечного обслуговуванняпосудин. Перевірка знань персоналу, що обслуговує посудини, проводиться не рідше, ніж раз на рік.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносини у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на сайті Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .