Працівникам ТзОВ «Модерн-Експо» надано консультативну допомогу з питань охорони праці

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар для працівників ТзОВ «Модерн-Експо» у Луцьку. Під час семінару обговорено актуальні питання з охорони праці та промислової безпеки.

Головний державний інспектор Управління Віталій Корнійчук звернув увагу присутніх на вимоги щодо реєстрації великотоннажних та інших технологічних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, ведення їх обліку та дотримання порядку проведення державного технологічного контролю (огляду) таких засобів.

Анатолій Кушпель, головний державний інспектор Управління, зупинився на питанні безпечної експлуатації систем газопостачання та газу у побуті.

Наголосив на необхідності призначення навчених відповідальних осіб та на проведенні навчання операторів. Нагадав, що на підприємстві повинен здійснюватися постійний нагляд за роботою газових приладів, справним станом газового обладнання. На постійному контролі мають бути питання проведення планових технічних оглядів та проведення планових ремонтних робіт.

Такого роду захід відбувся з метою надання роз’яснювальної та консультативної допомоги працівникам підприємства.