Причини профзахворювань шахтарів обговорили у Нововолинську.

4 серпня 2016 року Світлана Шеремета, начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Волинській області провела зустріч на тему «Взаємозв’язок виникнення професійних захворювань шахтарів з дотриманням термінів проведення періодичних медичних оглядів та виконання вимог інструкцій з охорони праці».

Зустріч проведено у м. Нововолинськ. Присутніми були лікар-профпатолог Нововолинської центральної лікарні, лікарі Іваничівської ЦРЛ, голова первинної профспілкової організації та заступник директора з охорони праці ВП «Шахта «Бужанська», технічний інспектор праці ЦК ППВПУ при Волинському теркомі, голова міської організації незалежної профспілки гірників України, в.о. заступника директора з охорони праці ДП «Шахта №1 «Нововолинська».

Наголошено на дотриманні законодавчих актів про охорону праці, виконанні вимог інструкцій з охорони праці та зосередженні зусиль на недопущенні виробничого травматизму. Окремо зупинилися на причинах виникнення професійних захворювань шахтарів та необхідності дотримання термінів проведення медичних оглядів.