Проведення атестації робочих місць за умовами праці є обов’язковим

Проведення атестації робочих місць за умовами праці у відповідності до чинного законодавства  це запорука організації безпечних і здорових умов праці та забезпечення права працівників на пільги та компенсації за роботу з шкідливими і небезпечними умовами.

Посадовими особами відділу з питань експертизи умов праці за 5 місяців поточного року перевірено понад 70 підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.

Під час перевірок на 22 підприємствах були виявлені  порушення вимог нормативно-правових актів з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Зокрема:

— проведена атестація робочих місць за умовами праці не відповідає Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці та методичними рекомендаціями щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці;

— під час укладання трудового договору працівників не інформують під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів та про права на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору тощо.

У зв’язку з тим, що атестація проводиться атестаційною комісією не рідше ніж один раз на п’ять років, атестаційні комісії підприємств та закладів потребують систематичної методичної допомоги, рекомендацій, навчань та консультацій з питань проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Станом на 01.06. 2021 року, фахівці відділу з питань експертизи умов праці, крім планових перевірок, провели 130 заходів з питань атестації робочих місць за умовами праці, якими проінформували про порядок проведення атестації робочих місць, пільги і компенсації за роботу у несприятливих умовах понад 1500 працівників.

З дня у день спілкуючись з керівниками підприємств, установ, закладів, наголосила начальник відділу Валентина Воробей, доводиться стикатися з різним баченням та своєрідними поглядами на питання атестації робочих місць. Проведення консультативної роботи шляхом надання роз’яснень та рекомендацій не менш важливо ніж проведення перевірок. Наше завдання чітке – це відрегулювати відносини між роботодавцем та працівником у галузі реалізації прав на здорові та безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах праці та забезпечити контроль за виконанням заходів, які спрямовані на запобігання впливу на працівника небезпечних виробничих факторів чи середовища, унаслідок яких може бути заподіяна шкода здоров’ю працюючих.