Проведено бліц-навчання для роботодавців Турійського району

У Турійській районній державної адміністрації відбулося бліц-навчання для роботодавців району на тему «Відповідальність роботодавців в умовах суспільних викликів». Захід проведено обласною службою зайнятості за участі посадових осіб Управління Держпраці у Волинській області. Мета заходу — розповісти роботодавцям про зміни у трудовому законодавстві, новації у роботі служби зайнятості.

Посадові особи відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Наталія Ганя та Олена Сорокіна розповіли присутнім про вимоги щодо дій роботодавців при прийомі на роботу працівників, виплати заробітної плати, норм трудового часу, відпусток та інше. Зокрема, вони звернули увагу на проведення навчання з метою упередження порушень роботодавцями чинного законодавства.

Представник державної фіскальної служби розповів присутнім про порядок нарахування та сплати єдиного внеску, особливості подання звітності, зокрема, щодо прийому громадян.

На завершення, виступаючі разом з роботодавцями обговорили питання розмірів заробітних плат, процедури оформлення трудових договорів, проведення стажування на виробництві та можливості навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.