Проведено онлайн лекцію для державних службовців Управління

Головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Майєю Михалусь було проведено онлайн лекцію для державних службовців Управління за допомогою платформи ZOOM на тему: «Обмеження та заборони державного службовця, як захід запобігання корупції».

Акцентовано увагу на обмеженнях та заборонах державного службовця, які встановлені законами України «Про державну службу» та «Про запобігання корупції».

Розглянуто окремі положення Закону України «Про державну службу» стосовно політичної неупередженості, хто не може вступати на державну службу, обмеження щодо призначення на посаду.

Розглянуто розділ IV запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням Закону України «Про запобігання корупції» стосовно обмеження щодо використання службових повноважень чи свого становища, обмеження щодо одержання подарунків, запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними, обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування, обмеження спільної роботи близьких осіб.

Наголошено на відповідальності, яка передбачена за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.