Проведено онлайн лекцію для суб’єктів декларування Управління

sdr

Головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Майєю Михалусь було проведено онлайн лекцію для суб’єктів декларування Управління за допомогою платформи ZOOM на тему: Кампанія декларування — 2021, як захід запобігання корупції«.

Акцентовано увагу на перших кроках суб’єкта декларування щодо заповнення декларації, на ключових оновленнях Реєстру декларацій, наголошено про  найбільш розповсюджених типових помилках, які допускають суб’єкти декларування.

Розглянуто окремі положення Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, Правила заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Ознайомлено з оновленеми роз’ясненнями НАЗК щодо застосування антикорупційного законодавства.

Роз’яснення містять відповіді на найбільш розповсюджені питання щодо заповнення декларацій та фінансового контролю, які надходили до НАЗК.   Наголошено на відповідальності, яка передбачена за неподання або несвоєчасне подання декларації, за подання недостовірних відомостей, за неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни в майновому стані.

 

З оновленими роз’ясненнями можна ознайомитися за посиланням:

https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/