Проведено перевірку ТзОВ «Стройхем Луцьк»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області завершили проведення планової перевірки ТзОВ «Стройхем Луцьк». Головні державні інспектори Управління перевірили дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

На підприємстві виявлено 16 порушень вимог законодавства з охорони праці. Зокрема, відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Не проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці працівникам, які зайняті на роботах підвищеної небезпеки. Відсутній журнал обліку, перевірки та випробування електроінструменту. Не проведено чергову перевірку опору ізоляції обмоток зварювального напівавтомата. На газорізальному обладнанні експлуатуються два манометри, на яких відсутнє клеймо про проведення перевірки. Кран-балкам, у яких закінчився граничний термін експлуатації, не проведено позачерговий технічний огляд та експертне обстеження спеціалізованою організацією.

За виявлені порушення нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто керівника підприємства.

Посадові особи Управління Держпраці видали керівництву ТзОВ «Стройхем Луцьк» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.