Проведено планову перевірку ПАТ «Пусконалагоджувальне управління»

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Волинській області провели планову перевірку додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки ПАТ «Пусконалагоджувальне управління», що знаходиться у Луцькому районі.

Під час перевірки виявлено порушення вимог законодавства. Зокрема, журнал реєстрації інструктажів на робочому місці ведеться з порушеннями; інструкції з охорони праці не відповідають встановленим вимогам. На корпусі зварювального трансформатора не зазначено інвентарний номер та дату наступного вимірювання опору ізоляції та належність до цеху, чим порушено вимоги «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів». Також пошкоджено ізоляцію на проводах зварювального трансформатора.

Фахівці управління Держпраці видали керівництву ПАТ «Пусконалагоджувальне управління» обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями вимог нормативно-правових актів і зобов’язали усунути порушення у строки, визначені законодавством України.