Проведено позапланову перевірку у підприємця

До Управління Держпраці у Волинській області надійшло звернення від жительки Луцька, яка збирала документи для призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, але роботодавець відмовився надати їй довідку про доходи.

Звернення щодо додержання законодавства про працю було розглянуто в Управлінні Держпраці. Посадовими особами Управління було проведено позапланову перевірку фізичної особи — підприємця. Згідно акту перевірки додержання суб’єктами господарювання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у підприємця виявлено порушення вимог статті 49 Кодексу Законів про працю України. Зокрема, роботодавець порушив законодавство, не видавши довідку про роботу у приватного підприємця із зазначенням спеціальності (посади) і розміру заробітної плати.

За результатами перевірки посадові особи Управління Держпраці у Волинській області видали фізичній особі — підприємцю обов’язковий до виконання припис із вказаними порушеннями законодавства про працю і зобов’язали усунути їх у строки визначені законодавством України.