Проведено превентивний захід для державних службовців Управління

  Головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції, Майєю Михалусь проведено превентивний захід для державних службовців Управління щодо низки нормативних актів Національного агентства з питань запобігання корупції, які набрали чинності 01.12.2021 року.

Обговорено затвердження зміненої форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, порядок її заповнення та подання.

Зверталась увага про порядок інформування Національного агентства про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування. Окремо — про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента суб’єктом декларування або членом його сім’ї.

Розглянуто оновлений Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у якому зазначено, що декларації можна буде видалити з реєстру за заявою суб’єкта декларування.

Разом з тим, наголошено на відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави та  неповідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані.

З оновленою нормативною базою НАЗК можна ознайомитись нижче:

Нова форма е-декларації та порядок її заповнення і подання https://cutt.ly/qRQEIOF

Нові порядки:

ведення реєстру е-декларацій https://cutt.ly/nRQRa9W

повідомлення про суттєві зміни https://cutt.ly/lRQRk3I

відкриття валютного рахунка https://cutt.ly/XRQRc20