Проведено семінар для працівників «Нововолинськтеплокомуненерго»

Під час семінар-наради у «Нововолинськтеплокомуненерго», яку проводили посадові особи Управління Держпраці у Волинській області, обговорено питання безпечної експлуатації газового обладнання. Такого роду захід проведено з метою надання консультативної допомоги інженерно-технічному персоналу підприємства.

Спеціалісти Управління надали працівникам підприємства роз’яснення з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Зосередили увагу на роботі з недопущення травматизму, створенні належних та безпечних умов праці.

Спеціалісти Управління окремо зупинилися на рівні виробничого травматизму на підприємствах України та Волинської області. Окремо акцентували увагу на зростанні показників смертельного травматизму протягом 2016 року.

На завершення семінару посадові особи Управління наголосили на обов’язковому дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та на можливих ризиках при нехтуванні елементарними правилами безпечного виконання робіт.