Проведено семінар-нараду для працівників ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика»

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-нараду для працівників ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». Такого роду захід відбувся з метою надання роз’яснювальної та консультативної допомоги працівникам підприємства.

Під час семінару обговорено актуальні питання з охорони праці та промислової безпеки.

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві, в машинобудуванні, енергетиці та на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Віталій Масловський звернув увагу присутніх на вимоги нормативно-правових актів з охорони праці та наголосив на обов’язковому їх додержанні.

Також під час заходу обговорено питання безпечної експлуатації систем газопостачання. Увагу присутніх зосереджено на необхідності призначення навчених відповідальних осіб та на проведенні навчання операторів. Головний державний інспектор наголосив, що на підприємстві повинен здійснюватися постійний нагляд за роботою газових приладів, справним станом газового обладнання. На постійному контролі мають бути питання проведення планових технічних оглядів та проведення планових ремонтних робіт.

Окремо зупинився на рівні виробничого травматизму на підприємствах Волинської області та на основних причинах настання нещасних випадків у процесі трудової діяльності.