Проведено семінар-нараду для суб’єктів господарювання Камінь-Каширського району

Посадові особи Управління Держпраці у Волинській області провели семінар-нараду для суб’єктів господарської діяльності, представників органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Камінь-Каширського району.

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Волинській області Юрій Бондарчук наголосив присутнім на основних аспектах діяльності Управління, на пріоритетах в контексті здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. Детально зупинився на відповідальності згідно вимог законодавства, яка настає у випадку порушення цих вимог.

  

Валентина Воробей, головний державний інспектор, наголосила присутнім на порядку проведення атестації робочих місць та підкреслила, що результати атестації робочих місць в першу чергу використовуються для розроблення заходів для покращення умов праці та оздоровлення працівників і тільки в разі неможливості мінімізувати дію шкідливих виробничих факторів надавати працівникам пільги та компенсації.

На завданнях, які стоять перед працівниками відділу з питань гігієни праці, наголосив Павло Капітула, головний державний інспектор. Зупинився на проблематиці профілактики професійних захворювань та важливості проведення попередніх (періодичних) медичних оглядів працівників певних категорій.

Головний державний інспектор Анатолій Кушпель ознайомив присутніх з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці, акцентував увагу на стані промислової безпеки та охорони праці. Окремо роз’яснив присутнім правила безпечної експлуатації газового обладнання.

Також проведено роз’яснювальну роботу щодо реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, ведення їх обліку та дотримання порядку проведення державного технічного контролю (огляду) таких засобів.